مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/09/25 تعداد بازدید: 521
print
رحمان تقوی: اقتصاد سالم حافظ سلامت جامعه است

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گلستان گفت: اقتصاد سالم حافظ سلامت جامعه است.

رحمان تقوی دوشنبه ۱۹ آذر در نشست فصلی روحانیون طرح استقلال در سالن جلسات تبلیغات اسلامی اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که سبب می‌شود جامعه سلامت خود را حفظ کند اقتصاد سالم است و اگر سیستم پولی شفافیت داشته باشد می‌تواند موتور متحرکه‌ای برای کارایی، پیشرفت و رضایتمندی مردم شود.

 
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان با اشاره به یازدهمین سالگرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تصریح کرد: روحانیون می‌توانند در ترویج و معرفی این بانک مؤثر باشند.
 
تقوی ادامه داد: در آذر سال ۱۳۸۶ با سرمایه ۱۵ هزار میلیارد تومان به‌عنوان نخستین بانک قرض‌الحسنه و تخصصی کشور راه‌اندازی شد.
 
وی تأکید کرد: بانک‌های ملت، صادرات، ملی، تجارت، سپه، کشاورزی، مسکن، رفاه، صنعت و معدن و توسعه صادرات سهام‌داران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هستند.
 
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان ادامه داد: پس از ۱۱ سال فعالیت اثربخشی داشتیم و حدود ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در این بانک حساب باز کردند و بیش از ۴ میلیون نفر از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شدند.
 
تقوی گفت: حوزه فعالیت بانک در جهت اشتغالزایی کارآفرینی و پرداخت تسهیلات خرد به فعالین اقتصادی و تسهیلات جهت معیشت و رفع احتیاجات ضروری مردم و پرداخت تسهیلات برای ازدواج بوده است.
 
وی افزود: ۵۳۱ شعبه بانک قرض‎الحسنه ایران در کشور شعبه دارد و ۳ هزار نفر کارکنان دارد و در استان ۱۲ شعبه داریم که در این شعب بیش از ۶۰ کارکنان فعالیت می‌کنند.
 
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان تأکید کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یکی از ویژگی‌هایش این است که مطالبات معوق بسیار پایین است و در استان گلستان زیر یک درصد است.
 
تقوی افزود: در اساسنامه این بانک بحث غیرانتفاعی بودن و غیرتجاری بودن بانک مطرح است و چنانچه ترازنامه ما تا پایان سال منفی باشد ۱۰ بانک موظف هستند که این ترازنامه را بالانس کنند.
 
وی گفت: ۹۰ درصد منابع ما جذب و صرف پرداخت تسهیلات شده و بیشتر تسهیلات ما در جهت اشتغالزایی و رفع نیازهای ضروری و مددجویان بوده است و تفاهم‌نامه‌های زیادی با بنیاد برکت، بنیاد مسکن و اداره زندان‌ها، کمیته امداد و بهزیستی داریم.
 
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان گفت: طرح پیوند مهر تا سقف ۸۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کنیم و دور استهلاک و بازپرداخت این وام‌ها می‌تواند ۵ ساله باشد.
 
تقوی بابیان اینکه نرخ تسهیلات صفر، ۲ درصد و چهار درصد است، افزود: از نرم‌افزارهای مختلفی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مانند موبایل بانک برای خدمات بهتر به مشتریان بهره می‌جوید.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک