مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/22 تعداد بازدید: 171
print
رئیس شورای هئیت های مذهبی گلستان: روزی به نام هئیت های مذهبی نامگذاری شود

علی اسدی گفت:روزی به نام هئیت های مذهبی نامگذاری شود.

علی اسدی ۱۹ آبان در همایش نقش چهره‌های تاثیرگذار در اعتلای فرهنگ دینی اظهار کرد: هئیت‌های مذهبی سربازان دفاع از ارزش‌های اسلامی هستند و همه به این مهم تاکید دارند.

 
وی تصریح کرد: در سال ۱۳۸۸ شاهد این بودیم که به دسته‌های عزاداری حمله شد و در ۸ دیماه شاهد این بودیم که یک روز قبل از راهپیمایی سراسری به خیابان‌ها آمد و این توهین به روز عاشورا را محکوم کرد.
 
رئیس شورای هئیت‌های مذهبی گلستان با بیان اینکه «هر هئیت یک سنگر اجتماعی» شعاری است که در کشور برای هئیت‌های مذهبی انتخاب کردند، افزود: هئیت‌های مذهبی ظرفیت بالایی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارند و در کشور به استفاده از ظرفیت هئیت‌های مذهبی تاکید دارند.
 
اسدی افزود: در استان گلستان یک هزار و ۸۸۸ هئیت مذهبی ثبت شده داریم ولی رقم بالاتر از این تعداد است و در حال پایش تعداد هئیت‌ها هستیم.
 
وی گفت: روزی به نام هئیت‌ مذهبی باید نامگذاری شود تا بتوانیم در این روز از زحمات فعالان هئیت‌های مذهبی تکریم کنیم.
 
رئیس شورای هئیت‌های مذهبی گلستان تاکید کرد: مدیران هئیت‌ها زحمات زیادی کشیده شده ولی در راستای بیمه آنها هیچ اقدامی نشده و وقتی یک مدیر هئیت بازنشسته و از کار افتاده می‌شود نمی‌توانیم خدماتی برای آن عرضه کنیم.
 
اسدی گفت: مشکل حساب هئیت‌های مذهبی حل نشده و بسیاری از حساب‌ها با توجه به اینکه مشمول مالیات شدند مسدود است.
 
وی خواستار دیدار هئیت‌های مذهبی با مقام معظم رهبری و یکسان‌سازی دستورالعمل‌های تبلیغات اسلامی در کشور شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک