مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/20 تعداد بازدید: 190
print
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور: اولویت سازمان تبلیغات تاسیس پایگاه فرهنگی اجتماعی درحاشیه شهرهااست

حجت الاسلام محمد قمی گفت: اولویت سازمان تبلیغات تاسیس پایگاه فرهنگی اجتماعی درحاشیه شهرهااست.

حجت‌الاسلام محمد قمی گفت: موضوع تاسیس پایگاه های فرهنگی اجتماعی در حاشیه شهرها جزو اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است که تلاش می‌کنیم در تمام استان های کشور اجرا شود.

 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشورعصر پنجشنبه در بازدید از پایگاه فرهنگی اجتماعی در منطقه انجیراب گرگان، اظهار کرد: افرادی که در پایگاه های فرهنگی اجتماعی حاشیه شهرها خدمت می‌کنند باید تلاش کنند اعتماد مخاطب را به خود جلب کنند.
 
وی با بیان این که نوع محتوای پیامی که عرضه می‌شود، مهم است، افزود: مباحث مرتبط با آسیب های اجتماعی باید مورد همفکری قرار بگیرد تا به سند جامعی در این زمینه دست پیدا کنیم البته باید در تدوین این سند زیست بوم منطقه مورد نظر گرفته شود.
 
حجت‌الاسلام قمی از ارزیابی هیئت های اندیشه ورز خبر داد و افزود: گرچه این کار زمان بر است اما عزم خود را جزم کرده ایم تا گامی موثر در این زمینه برداریم و از پراکنده کاری جلوگیری کنیم.
 
وی اظهار کرد: مسئله تاسیس پایگاه اجتماعی در حاشیه شهرها جزو اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است و تلاش می‌کنیم در تمام نقاط کشور اجرایی شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک