مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/19 تعداد بازدید: 265
print

گرگان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: خانواده شهدا باید مروج راه و پیام شهیدشان در جامعه باشند و این راه زنده نگه دارند.

حجت الاسلام محمد قمی شامگاه پنجشنبه در یادواره هزار و ۴۰۰ شهید شهرستان گرگان، اظهار کرد: شهید و شهادت حقیقت شگرف، عمیق، ژرف و رمز آلود است و شهدا عاشق و شیفته حضرت حق هستند.

 
وی افزود: شهید فردی است که به اسرار عالم آگاه شده و پنجره های غیب به روی او گشوده شده است.
 
حجت الاسلام قمی ادامه داد: ایمان برترین انتخاب مؤمنان است و شهید منتخب حضرت حق است و خدا از بین مؤمنان شهید را انتخاب می کند.
 
وی افزود: در سرزمین حاصل خیز ایمان انسان های بزرگ پرورش پیدا می کنند و امثال حضرت علی (ع) در دایره مؤمنان پیدا می شود.
 
حجت الاسلام قمی با اشاره به دیدار با خانواده شهید احمد غلامی گفت: آنچه که امروز داریم همه را مدیون خون شهدا هستیم و محضر خانواده شهدا رفتن محضر نورانیت رفتن است.
 
وی گفت: زمانی که رهبر معظم انقلاب امر کردند تا به سازمان تبلیغات بیایم نزد خانواده احمدی روشن رفتم و طلب نور از آن ها کردم.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: شهید، مومنی است که در راه خدا قیام کرده و اهل مجاهدت است.
 
وی ادامه داد: شهید یعنی استقامت و مقاوم بودن در برابر دشمنان و زنده نگه داشتن یاد شهدا وظیفه همه ماست و باید به آن عمل شود.
 
حجت الاسلام قمی گفت: خانواده شهدا باید مروج راه و پیام  شهیدشان باشند، همان طور که زینب کبری (س) پیام سیدالشهدا را منتقل کرد و همان طور که گفته اند کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک