مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/23 تعداد بازدید: 433
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان: ماه محرم فرصت خوبی برای تبیین اهداف قیام عاشورا است

حجت الاسلام حسن نیشابوری گفت: ماه محرم فرصت خوبی برای تبیین اهداف قیام عاشورا است.

حجت‌الاسلام حسن نیشابوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان، با بیان این که عزاداری ها باید جهت دار و پیام دهنده باشند گفت: ماه محرم فرصت خوبی برای تبیین اهداف قیام عاشورا است و باید با برگزاری مراسم مذهبی و عزاداری ها خصوصاً بحث محرم شناسی و جهادشناسی در راس امور قرار گیرد تا گرایش جوانان به سمت این برنامه ها بیشتر شود.

 
وی بر لزوم توجه به تقویت فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کرد و گفت: تنها با ایجاد مانع و محدودیت نمی‌توان جوانان را مجبور به رعایت پوشش اسلامی کرد بلکه لازمه حفظ حجاب در جامعه، نهادینه کردن و به باور تبدیل‌ شدن این اصل در میان جوانان است.
 
حجت‌الاسلام نیشابوری، با اشاره به نحوه برگزاری مراسم عزاداری، برنامه‌ریزی و رعایت نظم و انضباط توسط مسئولان هیئات مذهبی و توجه به آغاز و خاتمه عزاداری را مورد تأکید قرارداد و گفت: عزاداری باید به‌گونه‌ای باشد که حرکت هیئت‌ها در خیابان‌ها و محلات موجبات مزاحمت مردم نشود.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان با اشاره به لزوم توجه به عدم بروز رفتارهای نا مناسب در عزای حسینی(ع)، گفت: بیان اهداف امام حسین(ع) از قیام عاشورا در همه زمینه‌ها و جنبه‌های مختلف برای جوانان موجب ترویج سیره آن امام شهید در جامعه اسلامی خواهد شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک