مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/16 تعداد بازدید: 132
print
دو هزار و 270 هیئت و تشکل مذهبی در گلستان مشغول به عزاداری ایام محرم هستند

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت: دو هزار و 270 هیئت و تشکل مذهبی در گلستان مشغول به عزاداری ایام محرم هستند.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان:

دو هزار و 270 هیئت و تشکل مذهبی در گلستان مشغول به عزاداری ایام محرم هستند
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری گفت: دو هزار و 270 هیئت و تشکل مذهبی در گلستان مشغول به عزاداری ایام محرم هستند.
 
 حجت‌الاسلام علی اکبر سایری به خبرنگاران گفت: امسال ماه محرم تقارن یافته با هفته دفاع مقدس که این خود دارای پیام بسیار مهمی است.
 
وی با اشاره به اینکه واقعه عاشورا پیامی برای همه بشریت دارد، افزود: امام حسین(علیه السلام) فقط متعلق به ما مسلمانان نیست بلکه برای همه بشریت و متعلق به همه ادیان است.
 
حجت‌الاسلام سایری اظهارداشت: برای معرفی هرچه بهتر واقعه عاشورا برای مردم ولایتی استان برنامه های بسیار مختلفی در دستور کار خود قرار داده ایم.
 
وی با اشاره به به اهمیت نقش مبلغان، تصریح کرد: در ایام ماه محرم 950 مبلغ برای تبلیغ دین و پاسخ به شبهات مردم در سطح استان اعزام شدند از این تعداد 750 مبلغ بومی و200 نفر اعزامی هستند.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه در بیش از 20 نقطه استان مراسم های مذهبی به صورت پخش زنده از شبکه استانی انعکاس داده خواهد شد، گفت: با فرا رسیدن ایام ماه محرم دو هزار و 270 هیئت و تشکل مذهبی در استان مشغول به عزاداری ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک