مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/17 تعداد بازدید: 175
print
دوره آموزشی فلسفه و اهداف اصول اعتقادی اسلام در گلستان برگزار می شود

رضا خیرآبادی گفت: دوره آموزشی فلسفه و اهداف اصول اعتقادی اسلام ویژه کارکنان تبلیغات اسلامی گلستان برگزار می شود.

رضا خیرآبادی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: دوره آموزشی فلسفه و اهداف اصول اعتقادی اسلام ویژه کارکنان تبلیغات اسلامی با حضور حجت‌الاسلام بهرامی امام جمعه نگین شهر برگزار می‌شود.

 
معاون اداری مالی تبلیغات اسلامی استان با بیان این مطلب که این دوره آموزشی با حضور ۶۰ نفر و در دو نوبت ۳۰ نفره به مدت ۲۴ ساعت برگزار می‌شود افزود: این دوره یک نوبت آن چهارشنبه و پنجشنبه ۱۹ و ۲۰ دی در آزادشهر و نوبت دیگر آن سه شنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۶ دی در مرکز استان در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
 
وی گفت: کلیات مفاهیم و تعاریف اصول اعتقادی اسلام، فلسفه و اهداف اصول اعتقادی اسلام، اصول اعتقادات اسلام در قرآن و نهج البلاغه، کارکردهای فردی و اجتماعی اصول اعتقادات اسلام، راهبردها و روش های موثر توسعه و تبلیغ اصول اعتقادی اسلام و نقش سازمان تبلیغات اسلامی در توسعه و تحکیم اصول اعتقادی اسلام از سرفصلهای این دوره آموزشی است.
 
خیرآبادی در پایان تصریح کرد: از فراگیر انتظار می رود پس از شرکت در دوره آموزشی فلسفه و اهداف اصول اعتقادی اسلام را تحلیل و از دیدگاه قرآن و نهج البلاغه توضیح دهد و کارکردهای فردی و اجتماعی اصول اعتقادات را تشریح و راهبردها و روش های موثر توسعه و تبلیغ اصول اعتقادی را شرح دهد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک