مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/12 تعداد بازدید: 304
print
دشمن در فتنه ۸۸ اصل نظام را هدف قرار داده بود حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت:دشمن در فتنه 88 اصل نظام را هدف قرار داده بود.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در نشست بصرتی ویژه زنان تاثیر گذارفرهنگی با اشاره به سالروز حماسه ۹ دی به ابعاد مختلف این روز پرداخت و اظهار کرد: درفتنه۸۸ دشمنان نظام جمهوری اسلامی اصل نظام و اصل انقلاب اسلامی را مورد هدف قرار داده بودند به پایگاه های بسیج ومساجدحمله کردند وحتی خیمه های امام حسین (ع) را آتش زدند.

 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه به پایان یافتن صبوری مردم در مقابل فتنه گران در۹دی اشاره کرد و افزود: در ۹دی مردم با حضور در خیابان ها همانند سیل ضد انقلاب ها وفتنه گران رااز کف خیابانها شستند وهر آنچه را دشمنان سرمایگذاری کرده بودند را از بین بردند.
 
ولی نژاد اظهار کرد: حماسه ۹ دی زمانی اتفاق افتاد که مردم دریافتند دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی لشکرکشی کرد و رد پای آنها را درخیابان ها دیدند، به همین دلیل برای بیرون راندن دشمن از کشور و دفاع از انقلاب اسلامی ۹دی را خلق کردند.
 
وی باتوجه به حضور به موقع مردم گرگان در ۸دی خاطرنشان کرد: مردم گرگان در دوران دفاع مقدس،در قبل وبعد پیروزی انقلاب به‌ویژه در۵آذر افتخارات زیادی را آفریدند و قبل از سایر شهرهای کشور در ۸دی با حضور در صحنه با فتنه گران مقابله کردندونشان دادن که مردمی ولایتمدار وتابع امام خود هستند.
 
گفتنی است، این نشست در۱۱دی ۹۷در سالن جلسات این اداره کل در گرگان برگزارشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک