مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1400/01/10 تعداد بازدید: 33
print
حجت الاسلام ولی نژاد گفت: شورای هیئت های مذهبی برای حذف آسیب ها، پیرایه و خرافات اقدامات خوبی داشتند و تقریبا ۷۰ درصد از این آسیب ها در گلستان کاهش یافته است.

 حجت الاسلام «نورالله ولی نژاد» شامگاه امروز (سه شنبه 10 فروردین) در دیدار نوروزی شورای هیئت های مذهبی شهرستان گرگان با نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار کرد: نماینده ولی فقیه در استان گلستان در دیدار با هیئت های مذهبی همواره به رعایت موازین اسلامی و دوری از خرافات و پیرایه ها تاکید داشتند و شورای هیئت های مذهبی در استان برای رفع این دغدغه ها اقدام کردند.

 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: شورای هئیت های مذهبی برای حذف خرافه و پیراهه اقدام خوبی داشتند و بیش از 70 درصد از آسیب های که وجود داشته برطرف شده است.
 
حجت الاسلام ولی نژاد ابراز داشت: برخی از آسیب ها هنوز پا برجا است که امید داریم با همت هئیت های مذهبی برطرف شود.
 
وی گفت: یکی از تصمیماتی که برای هیئت های مذهبی گرفتیم به کارگیری از ظرفیت یک روحانی در فعالیت های هئیت است و بالغ بر 80 درصد از هیئت های مذهبی از روحانی یا روحانی مشاور برخوردار هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان متذکر شد: در سنوات اخیر هئیت های مذهبی نقش اجتماعی خوبی داشتند و در گرگان شاهد تولید ماسک و گان و مشارکت هیئت های مذهبی در مواسات بودیم.
 
حجت الاسلام ولی نژاد بابیان اینکه هئیت های مذهبی به سمت کارهای اجتماعی حرکت می کنند، افزود: هیئتهای مذهبی ثروت خوبی برای شهر گرگان به شمار می روند و می توانند از ظرفیت هیئت های مذهبی در بحران ها استفاده کنیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک