مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 261
print
جلوگیری از مصرف مشروبات الکلی نیازمند اجرای فعالیت های فرهنگی است

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

جلوگیری از مصرف مشروبات الکلی نیازمند اجرای فعالیت های فرهنگی است
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت:جلوگیری از مصرف مشروبات الکلی نیازمند اجرای فعالیت های فرهنگی است.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در کارگروه فرهنگی آموزشی مبارزه با مشروبات الکلی که در اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، اظهار کرد: مصرف مشروبات الکلی جزو محرمات دین است و باید از مصرف آن اجتناب شود.
 
وی افزود: متاسفانه این مشروبات از خارج از کشور وارد می‌شود و کارگاه های ساخت مشروبات داخلی هم به شکل پنهانی عمل می‌کنند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: میزان مشروبات الکلی موجود در بازار به گونه ای است که افرادی که به دنبال آن هستند به راحتی می توانند به آن دسترسی پیدا کنند که این امر موجب نگرانی می‌شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امروز شاهد این هستیم که مشروبات الکلی به راحتی در سوپر مارکت ها و مغازه های مختلف پیدا می‌شود.
 
وی افزود: حل این معضل نیازمند کار فرهنگی است و باید درمرحله نخست از مدارس آغاز شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد: مرحله دوم به بخش نظارتی مربوط می‌شود که تولید مشروبات الکلی کنترل و جلوی توزیع آن گرفته شود.
 
وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم قبح مصرف مشروبات الکلی در جامعه از بین برود، افزود: برای اینکه این قبح از بین نرود باید کارهای فرهنگی زیادی انجام دهیم.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد ادامه داد: متاسفانه مصرف مشروبات الکلی برای مردم تبدیل به پُز اجتماعی شده و این امر خطرناکی است.
 
اطلاع‌رسانی آسیب های مصرف مشروبات الکلی به خانواده ها، آگاهی بخشی دانشجویان و دانش آموزان، تصویب قانون های مورد نیاز برای برای برخورد جدی با افراد مصرف کننده، تفکیک وظایف نهادها و دستگاه ها برای پیشگیری از افزایش مصرف مشروبات الکلی از جمله مباحثی بود که در این کارگروه مطرح شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک