مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/16 تعداد بازدید: 113
print
ثبت نام ۲۰۰ نفر از مداحان گلستانی در سامانه طوبی

محمدحسین کبیر گفت: ۲۰۰ نفر از مداحان گلستانی در سامانه طوبی ثبت نام کردند.

 رییس کانون مداحان گلستان خبر داد:

ثبت نام ۲۰۰ نفر از مداحان گلستانی در سامانه طوبی
محمدحسین کبیر گفت: ۲۰۰ نفر از مداحان گلستانی در سامانه طوبی ثبت نام کردند.
 
 محمدحسین کبیر در جمع خبرنگاران استان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم برنامه های متعددی در دستور کار ما قرار گرفت.
 
رییس کانون مداحان و شعرای آئینی استان افزود: برگزاری ایستگاه های صلواتی، معرفی مداحان به منظور مدیحه سرایی و مرثیه خوانی ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) در این ایام و سرکشی از هیئت های مذهبی از جمله برنامه های این کانون محسوب می‌شود که در این ایام به آن پرداختیم.
 
نایب رییس کانون مداحان و شعرای آئینی کشور اظهارداشت: استفاده از منابع معتبر، مستند، دور از پیرایه ها و آسیب ها از دیگر برنامه های کانون مداحان محسوب می‌شود که در این ایام مورد توجه قرار گرفت و توانستیم بسیاری از خرافه ها و پیرایه ها را در ایام محرم کاهش دهیم.
 
وی از برگزاری پانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی و خادمان حسینی در اصفهان خبر داد و تصریح کرد: در این دوره از اجلاس حاج حجت الله شاطری پدر شهید منصور شاطری از شهرستان علی آباد کتول به‌عنوان پیرغلام ملی از استان گلستان شناخته شدند.
 
کبیر در خصوص ساماندهی مراسم ختم خوانی، گفت: این موضوع جزو برنامه های آینده کانون به شمار می آید که بسیار مورد توجه است.
 
وی افزود: یکی دیگر از فعالیت های برجسته کانون مداحان معرفی مداحان و حضور آنان در خارج از کشور که تا کنون این کانون توانسته مداح به کیش، مالزی و محرم امسال به فیلیپین اعزام کند.
 
رییس کانون مداحان و شعرای آئینی استان یادآور شد: مداحان و شعرای آئینی باید اطلاعات خود را در سامانه طوبی ثبت و درج کنند که با بررسی های انجام شده تا کنون 200 نفر از مداحان گلستانی در این سامانه ثبت ‎نام کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک