مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 481
print
ثبت نام اینترنتی اعتکاف در گلستان

حجت الاسلام علی اکبر سایری از ثبت نام اینترنتی اعتکاف در گلستان خبر داد.

 معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد:

ثبت نام اینترنتی اعتکاف در گلستان
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری از ثبت نام اینترنتی اعتکاف در گلستان خبر داد.
 
 در نشست برنامه ریزی ستاد استانی مراسم معنوی اعتکاف حجت‌الاسلام علی اکبر سایری گفت: یکی از ماموریتهای این اداره کل در اعتکاف ارائه برنامه های فرهنگی و تبلیغی با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی است.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: به همین منظور مبلغین توانمند به مساجد اعزام خواهند شد تا روحانیون مشاوره و سخنرانی با موضوعات حجاب و عفاف، تحکیم خانواده، طلاق، فضای مجازی و آسیبهای اجتماعی داشته باشند.
 
وی افزود: برگزاری مراسم معنوی محفل انس با قرآن، گفتمانهای دینی و جلسات مشاوره و سخنرانی از اهم فعالیتهای فرهنگی و قرآنی مراسم معنوی اعتکاف است.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همه روحانیون مستقر در روستاهایی که هستند مراسم اعتکاف را برگزار می‌کنند.
 
وی بیان داشت: همایش رجبیون در استان برگزار می‌شود که در این همایش مسئولین برگزار کننده مراسم معنوی اعتکاف مورد توجیه قرار می گیرند.
نظرات:
تاریخ ارسال: 1397/01/06
 فاظمه زهرا پورخمران

اعتکاف


loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک