مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/20 تعداد بازدید: 100
print
تلاش سازمان تبلیغات اسلامی بر تقویت مردمی شدن تبلیغ دین است

حجت الاسلام محمد قمی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: تلاش سازمان تبلیغات اسلامی بر تقویت مردمی شدن تبلیغ دین است.

حجت‌الاسلام محمد قمی در دیدار با امام جمعه گرگان و نماینده ولی فقیه در گلستان اظهار کرد: تعبیر رهبر معظم انقلاب در رابطه با سازمان تبلیغات اسلامی این است که سازمان مکان مهمی است و وظایف مهمی در حوزه تبلیغ دین و تربیت مبلغ دارد.

وی با بیان این که کشور در شرایط سختی قرار دارد، افزود: ما مردم خوبی داریم که علاقه فراوانی به اسلام دارند لذا در چنین شرایط سختی مقابل دشمنان کشور و ایران خواهند ایستاد و سازمان تبلیغات اسلامی هم وظیفه دارد در مقابل هجمه های دشمن اسلام ناب را به مردم عرضه کند.
حجت‌الاسلام قمی گفت: تبلیغ باید مردمی شود و مردم از محوریت در پدیده تبلیغ جا نمانند و در این دوره تلاش می‌کنیم مردمی شدن تبلیغ دین را تقویت کنیم.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم شهادت امام رضا(ع) و دومین سالگرد فرماندار اسبق گرگان اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های مومنان ایستادگی و مبارزه در برابر ظلم و ستم و دفاع از حق مظلومان است. عزم و اراده نخستین گام در راه چنین مبارزه است.
وی افزود: در عصر و زمان کنونی استکبار جهانی با همکاری بعضی از کشورها ظلم و ستم خود را بر ایران تشدید و تحمیل کردند. ملت ایران باید در مقابل این استبداد و ظلم ایستادگی و مبارزه کنند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان داشت: مردم ایران اسلامی همواره هوشیار و بصیر بوده و هرگاه ولی‌فقیه زمان خویش، مقام معظم رهبری، مردم را به ایستادگی و در صحنه بودن سفارش و توصیه کردند، به تبعیت از ایشان حضور پرشور داشتند.
قمی برحضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان اشاره کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه حضور داشته و همه توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند. در راهپیمایی روز ۱۳ آبان مردم با حضور پرشور خود، یک‌بار دیگر ایستادگی و مبارزه خود را با استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.
حجت‌الاسلام قمی سعادت انسان را منوط بر سعی و تلاش در دنیا برای آخرت دانست و افزود: هرگاه انسان با نیت خیر و در راه رضای خداوند برای آخرت خود سعی و تلاش کند، خداوند علاوه بر سعادت اخروی، مشکلات دنیوی او را نیز حل خواهد کرد.
وی اظهار کرد: ایران اسلامی بر محوریت دین و معنویت پایه‌ریزی شده و مردم متدین ما با توجه به توصیه‌های قرآنی،در دفاع از اسلام و کیان جمهوری اسلامی همه سعی و تلاش خود را می‌کنند و پیرو ولایت فقیه هستند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ایران چهلمین سالگرد پیروزی خود را با پشت سر گذاشتن همه تحریم‌های اقتصادی دشمن،با عزت و اقتدار جشن خواهد گرفت.
همچنین رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در بازدید از پایگاه فرهنگی اجتماعی در منطقه انجیراب گرگان، اظهار کرد: موضوع تاسیس پایگاه های فرهنگی اجتماعی در حاشیه شهرها جزو اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است که تلاش می‌کنیم در تمام استان های کشور اجرا شود و افرادی که در پایگاه های فرهنگی اجتماعی حاشیه شهرها خدمت می‌کنند باید تلاش کنند اعتماد مخاطب را به خود جلب کنند.
وی با بیان این که نوع محتوای پیامی که عرضه می‌شود، مهم است، افزود: مباحث مرتبط با آسیب های اجتماعی باید مورد همفکری قرار بگیرد تا به سند جامعی در این زمینه دست پیدا کنیم البته باید در تدوین این سند زیست بوم منطقه مورد نظر گرفته شود.
حجت‌الاسلام قمی از ارزیابی هیئت های اندیشه ورز خبر داد و افزود: گرچه این کار زمان بر است اما عزم خود را جزم کرده ایم تا گامی موثر در این زمینه برداریم و از پراکنده کاری جلوگیری کنیم.
وی اظهار کرد: مسئله تاسیس پایگاه اجتماعی در حاشیه شهرها جزو اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است و تلاش می‌کنیم در تمام نقاط کشور اجرایی شود.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی درادامه دیدارهای خود از استان گلستان با علمای اهل سنت شهرستان آق قلا دیدار کرد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در جمع علمای اهل سنت شهرستان آق قلا، اظهار کرد: با اهل سنت سطوح مشترک بسیاری داریم که مهمترین آن قرآن است.
قمی با اشاره به مشکلات کشور گفت: قرآن به فجرقسم خورده است لذا تاریکی شب رفتنی است و صبح طلوع خواهد کرد به فجر امیدوار هستیم و فرداهای روشن در انتظار ملت است.
وی تصریح کرد: باید با وحدت و همدلی که اکنون داریم مقابل ستم ایستادگی کرد و اتحاد خود را مقابل دشمن حفظ کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک