مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/15 تعداد بازدید: 394
print
 تعداد 14 کرسی آزاد اندیشی در گلستان برگزار خواهد شد

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد از برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در گلستان خبر داد.

 حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد اظهار داشت: طرح ایجاد کرسی‌های آزاداندیشی بنابر منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و همچنین نامه معظم له به جمعی از دانش‌آموختگان حوزه علمیه و در بیانات وی در دیدار با جمعی از نخبگان علمی کشور در خصوص ضرورت راه‌اندازی کرسی‌های مناظره، نقد، نظریه‌پردازی و آزاداندیشی به‌عنوان فرآیندی مبتنی بر عقلانیت و به‌کارگیری خرد جمعی در جهت تحقق جنبش نرم افزاری و توسعه علمی کشور مورد تاکید قرار گرفت.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در خصوص ضرورت اجرای این طرح افزود: پاسخگویی به یکی از مطالبات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ضرورت اجرای این طرح است و توصیه‌های مکرر مقام معظم رهبری برای حضور و مشارکت فعالانه دانشگاهیان و حوزویان در این عرصه، بیانگر درک ژرف از تأثیرات ایجاد فضای مناسب و شرایط مقتضی برای بیان شفاف، صریح، علمی، مستند دیدگاه‌های مختلف علمی و فکری در خصوص مقولات مهم اجتماعی و علمی در کشور است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: در برگزاری این کرسی به دنبال تحقق مطالبه رهبر فرزانه انقلاب هستیم و در این کرسی از افرادی که دغدغه دارند دعوت می‌شود.

وی گفت: این کرسی در 14 شهرستان برگزار خواهد شد و با ارائه طرح موضوع و بیان مطالب و شبهات تحت عنوان موافق و مخالف، شبهات جوانان و مخاطبین بر طر ف می‌شود.

ولی نژاد اظهار داشت: این کرسی با استفاده از تضارب افکار، بررسی و نقد ناهنجاری‌های جامعه، ارائه راه کارهای مناسب در حل ناهنجاری‌ها و ایجاد فضای نقد منصفانه و تحلیل درست از جامعه برگزار می‌شود.
 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک