مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/11 تعداد بازدید: 460
print
 تبلیغ در مناطق محروم از وظایف مبلغان مذهبی است

حجت الاسلام نیشابوری گفت: حضور روحانیون در مناسبت های مذهبی برای تبلیغ دین در مناطق محروم یک نوع وظیفه شناسی است.

 حجت‌الاسلام حسن نیشابوری در گفتگو با مدیر روابط عمومی این اداره ضمن اشاره به اعزام مبلغان این اداره به مناطق محروم شهرستان جهت تبلیغ در ایام فراغت تابستان، گفت: حضور روحانیون در مناسبت های مذهبی برای تبلیغ دین در مناطق محروم یک نوع وظیفه شناسی، از خود گذشتگی و مورد رضایت خداوند متعال است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان افزود: ایام تابستان فرصت خوبی برای خودسازی است و مبلغان با حضور در جمع مردم و جوانان، آنها را با احکام شرعی، فضیلت دینی، هجمه فرهنگی غرب، جنگ نرم دشمن و چگونگی مقابله با آن آشنا می سازند تا از هر گونه انحرافات فردی و گروهی در روستا و شهر جلوگیری شود.

وی بیان داشت: تحمل سختی ها و مشکلات و در کنار مردم بودن به خاطر حفظ دین عملی بسیار ارزشمند و ماجور نزد پروردگار است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دامغان اهتمام مردم به مسائل مذهبی در روستاها را تحسین و از همراهی مردم و هیئات امنای مساجد در برگزاری برنامه های دینی تقدیر کرد.

گفتنی است، این گفتگو 11 مرداد 96 انجام شد.
 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک