مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/16 تعداد بازدید: 162
print
برگزار ی دوره آموزشی برنامه ریزی و مدیریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی درگلستان

دوره آموزشی برنامه ریزی و مدیریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه مدیران اداره های تبلیغات اسلامی گلستان درگرگان برگزار شد.

رضا خیرآبادی در گفتگو با مدیر روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: به منظور تعمیق بینش فراگیران سازمانی اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی "دوره آموزشی برنامه ریزی و مدیریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی" ویژه مدیران اداره‌های تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

 
معاون اداری و مالی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: این دوره آموزشی به مدت ۳۲ ساعت ( به صورت نیمه حضوری) که ۲۰ ساعت آن حضوری و ۱۲ ساعت نیمه حضوری است برگزار شد.
 
گفتنی است، این دوره آموزشی آذرماه سال جاری در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان با حضور دکتر حاجیلری از اساتید دانشگاه و حوزه برگزار شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک