مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/13 تعداد بازدید: 180
print
برگزاری مسابقه پیامکی ویژه برنامه میلاد امام علی (ع) در سیمای گلستان

مسابقه پیامکی ویژه میلادامام علی (ع) توسط مدیر کل تبلیغات اسلامی در شبکه استانی گلستان برگزار شد.

 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در ارتباط تلفنی زنده با برنامه تلویزیونی شب های هیرکان در شبکه گلستان ضمن گرامیداشت روز پدر اظهار کرد: تعداد ۲۰۰ مسجد در استان برای برگزاری مراسم اعتکاف آماده شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: آن دسته از کسانی که به هر دلیلی نتوانستند معتکف شوند می توانند خدمات دهی به معتکفین در مساجد انجام دهند تا در ثواب آن شریک شوند.

وی گفت: ماه رجب، ماه نیایش و ماه خداست و این ماه مقدمه ای برای ماه رمضان و ماه شعبان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان افزود: هرکس ماه رجب را به درستی درک کند قطعا ماه رمضان را هم به درستی درک خواهد کرد.

وی بیان کرد: آ غاز اعتکاف همراه با سالروز ولادت امام علی است که از اذان صبح آ غاز می‌شود و تا سه روز، ۱۵ رجب ادامه دارد.

ولی نژاد گفت: برنامه های فراوان فرهنگی،آموزشی،قرآن با زلال اعتکاف و گفتمانهای دینی در ایام اعتکاف برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: فرصت خوبی هست که مردم امسال به جای سیزده بدر اعتکاف را انتخاب کنند تا سال پربرکتی برای آنان باشد.

وی بیان کرد: امشب آ خرین فرصت برای ثبت نام اعتکاف و معتکف شدن است و کسانی که می خواهند معتکف شوند تا اذان صبح میتوانند به مساجد برگزارکننده اعتکاف و یا سازمان تبلیغات اسلامی مراجعه نمایند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: انشالله ما رهروان راه پاک شهدا باشیم و فرزندان شهدا هم ادامه دهنده راه پدرانشان باشند.

وی ضمن تشکر از عوامل اجرایی برنامه تلویزیونی شبهای هیرکان شبکه گلستان با طرح سوال این حدیث که یاد امام علی عبادت است،گفت:بینندگان این شبکه با انتخاب جواب درست که این روایات از کدام معصوم ع است،۱-پیامبر(ص)، ۲- امام صادق(ص) ۳-امام رضا(ع) گزینه صحیح را به شماره ۳۰۰۰۰۱۷۲ ارسال کنند تا به ۱۳ نفر از برندگان از سوی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان هدایایی اهدا شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک