مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/12 تعداد بازدید: 549
print
 برگزاری سومین جلسه کارگروه زن و خانواده گلستان

سومین جلسه کارگروه زن و خانواده با سخنرانی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در استانداری گلستان برگزار شد.

 برگزاری سومین جلسه کارگروه زن و خانواده گلستان

 

سومین جلسه کارگروه زن و خانواده با سخنرانی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در استانداری گلستان برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در این جلسه ضمن تبریک آغاز ایام زعامت امام زمان(عج) اظهار کرد: خانواده محبوب ترین نهاد در پیشگاه خداوند است.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: آنچه که در بحث خانواده مهم است این است که جایگاه آن را باید ارتقا بدهیم و این امر فقط از طریق گفتمان های دینی توسط روحانیون و اساتید مجرب انجام می‌شود.
 
وی با بیان این مطلب که استحکام بنیان خانواده باید حرف اول را در دل خانواده و جامعه بزند افزود: ریشه اصلی مشکلات خانواده باید شناسایی و سپس برای رفع آن اقدام کنیم.
 
سایری با بیان این مطلب که دور شدن خانواده ها از اخلاق اسلامی موجب بسیاری از آسیبها در خانواده می‌شود گفت:اگر حاکمیت اخلاق در خانواده نباشد خانواده از هم می پاشد.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ابراز کرد: دین ما دین اخلاق است و جامعه ای که بد اخلاقی در آن باشد، رنج می برد و دور شدن خانواده ها از معنویت عامل مهم فروپاشی خانواده هاست.
 
گفتنی است، سومین جلسه کارگروه زن و خانواده 8 آذر 96 در سالن جلسات ساختمان شماره دو استانداری با ریاست خانم کلثوم غفاری مدیر کل امور بانوان برگزار شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک