مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/19 تعداد بازدید: 206
print
برنامه ۱۰شب در ۱۰ مسجد بمناسبت دهه فجر در سراسر استان گلستان برگزار می شود

علی اسدی گفت: برنامه 10شب در 10 مسجد بمناسبت دهه فجر در سراسر استان گلستان برگزار می شود.

 رییس شورای هیئات مذهبی گلستان:

برنامه ۱۰شب در ۱۰ مسجد بمناسبت دهه فجر در سراسر استان گلستان برگزار می‌شود
علی اسدی گفت: برنامه 10شب در 10 مسجد بمناسبت دهه فجر در سراسر استان گلستان برگزار می‌شود.
 
 علی اسدی در هشتادو چهارمین جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی با موضوع دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه اظهار کرد: برنامه ۱۰شب در ۱۰ مسجد بمناسبت دهه فجر در سراسر استان برگزار می‌شود.
 
رییس شورای هیئات مذهبی استان افزود: از سوی هیئات مذهبی در روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ بهمن مراسم عزاداری بمناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) اجرا می‌شود و اطلاع‌رسانی لازم به شورای هیئات مذهبی شهرستانها جهت برگزاری مراسم عزاداری انجام شده است.
 
وی بیان کرد: هیئات مذهبی در شهرستانها در روز اول اسفند مراسم متمرکز عزاداری شهادت حضرت فاطمه(س) رادر بقاع متبرکه و حسینیه های محوری برگزار خواهند کرد.
 
اسدی ادامه داد: شهرداریها با توجه به فضاسازی شهری در ایام دهه فجر با نصب پرچم های جمهوری اسلامی توجه ویژه دهه فجر در خصوص برگزاری مراسم شهادت حضرت فاطمه(س) داشته باشند.
 
رئیس شورای هیئات مذهبی استان با تاکیدبرحفظ وحدت اظهارداشت: هیئت های مذهبی و مداحان در مراسم فاطمیه از ایجاد حرکاتی که موجب تخریب چهره تقریب مذاهب اسلامی می‌شود خودداری کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک