مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/14 تعداد بازدید: 393
print
بانک اطلاعات قرآنی گلستان تکمیل شود

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد بر ضرورت تکمیل بانک اطلاعات قرآنی استان برای برنامه ریزی بهتر و صحیح تر در حوزه ی قرآنی تاکید کرد.

 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در مراسم اهدای حکم اعضای کمیته اجرا و نظارت بر تشکیل مجمع عمومی شناسنامه قاریان مشترک استان اظهار کرد: فعالیت های قرآن جمعی صورت گیرد و فعالان قرآنی جمعی فکر کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان برگزاری جلسات توسعه شورای قرآنی ارزشمند دانست وگفت: جلسات قرآنی شکل گیرد و احیا شود.

وی بیان کرد: جلسات فعالان قرآنی هر یک ماه یکبار شکل گیرد و در جمع مجموعه های اتحادیه قرآنی یک اتاق فکر با قابلیت طرح مباحث قرآنی شکل گیرد.

ولی نژاد با بیان این مطلب که بخشی از جامعه را تلطیف ها شکل می دهد ابراز کرد: این تلطیف ها انسان ها را کنار هم قرار میدهد و خودمانی تر می‌کند و یک تعلق خاطر و احساس مسئولیت به وجود می آورد.

وی ادامه داد: باید مجمع قاریان را در همه شهرستانهای استان داشته باشیم و با این جمع در انجام فعالیت های قرآنی مشورت کنیم.

مدیر کل بیان داشت: با بیان این مطلب که استان گلستان نیازمند یک کار قله ای و برگزاری کنگره قرآنی است، گفت: اجرای این گنگره باعث برجسته شدن استان می‌شود.

وی گفت:تجمیع و تکمیل اطلاعات جامع قرآنی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم در برنامه های قرآنی بهتر تصمیم گیری و برنامه ریزی و برنامه ریزی کنیم.
 

نظرات:
تاریخ ارسال: 1396/05/21
 عیسی هانی اصل حیزانی

انشالله در ترویج فرهنگ قرآنی موفق باشید


loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک