مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/21 تعداد بازدید: 256
print
 بازدید معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان از کاروان پیاده حرم رضوی

 بازدید معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان از کاروان پیاده حرم رضوی

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان به اتفاق هیئت همراه از کاروان پیاده حرم رضوی بازدید کردند.
 
 حجت‌الاسلام علی اکبر سایری معاون فرهنگی و علیرضا نیکزاد مسوول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان و اسدی رییس شورای هیئات مذهبی استان با حضور در مسیر کاروانهای پیاده روی زائران رضوی مشهدمقدس ضمن سرکشی از کاروانهای زیارتی و حضور در محل اسکان آنها و عرض خسته نباشید به زائران، وضعیت مسیرحرکت کاروان ها،امکانات،چگونگی مکانهای استقرار و...را بررسی کردند.
 
در این بازدید حجت‌الاسلام سایری درجمع زائران پیاده حرم رضوی با اشاره به توفیق زیارت حضرت ثامن الائمه (ع) اظهارداشت:شرط قبول بندگی خدای متعال، قبول ولایت اهل بیت (ع) است.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: به یاد امام رضا(ع) که فرمود اگه خواستی برای چیزی گریه کنی برای مصیبتهای حسین (ع) گریه کن.
 
وی خطاب به زائران حرم رضوی گفت: این سفر و مسیر فرصت را غنیمت و قدر بدانید و به یادمصائب اهل بیت(ع) و زینب(س) باشید.
 
سایری ابراز کرد: اولین کاروان استان گلستان در روز ۵ شنبه ۱۱ آبان از گرگان، مسیر حرکت خود را آغاز کرد.
 
در این بازدید مدیران کاروانها و زائران رضوی پیشنهادات وانتقادات خود را ارائه کردند.
 
لازم به ذکر است: حدود ۳۰ کاروان زیارتی درقالب پیاده روی با جمعیتی قریب به ۲۰۰۰ نفر از شهرستانهای استان گلستان به سمت حرم رضوی حرکت می‌نمایند تا در آستانه شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام رضا (ع) جهت عرض ارادت و عزاداری حضور یابند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک