مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/11 تعداد بازدید: 390
print
بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان از خانه قرآن روستایی فردوس

حجت الاسلام حسن نیشابوری از خانه قرآن روستایی فردوس در روستای نصرآباد گرگان بازدید کرد.

حجت‌الاسلام حسن نیشابوری از خانه قرآن روستایی فردوس روستای نصرآباد گرگان بازدید کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان در این دیدار گفت: نقش موسسات و خانه های قرآنی شهری و روستایی برای ترویج فرهنگ قرآنی در سطح کشور بسیار پررنگ است و همین مسئله نکته ی بسیار درخشانی در مورد موسسات و خانه های قرآن است.

وی در ادامه افزود: حضور کودکان و نوجوانان در خانه های قرآنی به‌عنوان مکانی پویا و شاد تاثیر بسزایی در روحیه ی آنها و آشنایی و آشتی آنها با قرآن و معارف قرآنی دارد و مربیان مهدهای قرآنی باید تلاش کنند تا این معارف را به زبان کودکانه و بازی و شعر به کودکان آموزش دهند.

در ادامه نیز مدیریت خانه قرآن روستایی فردوس گزارشی از فعالیت خود ارائه کرد. این خانه قرآن از سال 94 فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه آموزش های عمومی روخوانی و روان خوانی و همینطور مهد قرآنی برای کودکان زیر 7 سال فعال است.

گفتنی است، این بازدید 11 مرداد 96 انجام شد.
 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک