مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/21 تعداد بازدید: 157
print
امام جمعه موقت گرگان: مردم باید مجری عدالت باشند

حجت الاسلام قربانعلی برقرار گفت: مردم باید مجری عدالت باشند.

حجت‌الاسلام قربانعلی برقرار، ظهر جمعه ۱۸ آبان در خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار کرد: قرآن می‌فرماید یکی از اهداف مهم انبیا اقامه عدل در جامعه است و انبیا در صدد این مهم بودند در جامعه تبعیض و ظلم نباشد.

 
وی تصریح کرد: خداوند متعال پیامبران را به همراه دلیل و برهان روشن به زمین فرستاد و کتاب به آنها اعطا کرد تا مردم را به راه راست هدایت کنند.
 
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه مردم باید مجری عدالت باشند، افزود: انسان وقتی به قرآن ایمان آورده بر آن لازمه می‌شود که اقامه عدل کند و این اقامه عدل امروز تنها بر عهده مسئولان نیست.
 
حجت‌الاسلام برقرار تاکید کرد: امام علی(علیه السلام) تاکید کردند که مسئولان و امیر جامعه و مردم به وظایف خود عمل کنند امید می‌رود حکومت ادامه پیدا کند و عدل جاری شود.
 
وی افزود: دولت وظیفه تامین معاش مردم را دارد و مردم نیز وظیفه دارند مراقب باشند و اگر احساس شد گرانی شده نباید به دنبال احتکار بروند.
 
امام جمعه موقت گرگان یادآور شد: همه وظیفه داریم این حکومتی که با زحمت‌های طاقت فرسای امام (رحمه الله علیه) و مردم برجا مانده است را حفظ کنیم و باید در مسیر آرمان‌های انقلاب گام برداریم.
 
حجت‌الاسلام برقرار افزود: مسئولان اگر در مقابل مردم کوتاهی کنند در روز قیامت باید پاسخگو باشند.
 
وی افزود: همه ما باید در حفظ شهر خود تلاش کنیم و حق نداریم در اماکن عمومی آسیب برسانیم و باید به چنین افرادی تذکر داد و آنهایی که مزاحمت خیابانی درست می‌کنند در برابر شرع و دین مسئول هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک