مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/13 تعداد بازدید: 311
print
اعتکاف یک اعجاز تربیتی است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در نشست با کارکنان تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: اعتکاف یک اعجاز تربیتی است که هدف آن انقطاع موقت و ارتباط با مخلوق است.

 

حجت‌الاسلام نور الله و لی نژاد در این نشست با تقدیر از زحمات خوب و ارزشمند کارکنان اداره بندرترکمن در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف اظهار داشت: اعتکاف فراهم کننده بستر مناسب برای ایجاد ارتباط معنوی با خداست و کسی که با فلسفه اعتکاف آشنا شود رغبت بیشتری برای معتکف شدن خواهد داشت.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه با اشاره به برنامه های فرهنگی و تبلیغی در مراسم معنوی اعتکاف گفت:باید اعتکاف منجر به خودسازی شود و ضروری است تا از سوی دست اندرکاران اعتکاف تلاش مضاعفی در ارایه برنامه های فرهنگی صورت گیرد.

وی بیان کرد:اعتکاف پرورش جسم و جان و انسان آمیزه ای از این دو و نیازمند پرورش در ابعاد وجودی خود است و بایستی برای رسیدن به این نیاز به نیایش بپردازد و اعتکاف بهترین فرصت برای کسانی است که به دنبال این نیاز درونی هستند.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک