مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/13 تعداد بازدید: 182
print
اعتکاف تمرین دینداری است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:اعتکاف بهترین فرصت جهت تمرین دین داری است.

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در جمع معتکفین مسجد جامع کردکوی اظهار داشت: اعتکاف انزوا نیست بلکه یک کار اجتماعی و تمرین دین داری است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در روز ۱۲ فروردین ملت ایران اسلامی با رای اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی وحکومت مردمی تغییر یافت.
وی تصریح کرد:در ۱۲فروردین ۱۳۵۸ ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

ولی نژاد افزود:در این روز ملت ایران با رای ۲/۹۸ درصدی خود ساختار سیاسی، اجتماعی ایران را تغییر داد و جمهوری اسلامی مستقر شد و به همین سبب این روز مبارک از آن پس روز «جمهوری اسلامی» نام گرفت.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:ملت ایران در آغاز دهه چهارم استقرار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» با تجدید پیمان با آرمانهای امام خمینی (ره) معمارکبیر انقلاب اسلامی و شهیدان به خون خفته خود بار دیگر بر حفظ این آرزشها پای می‌فشارد و روز «جمهوری اسلامی» را به‌عنوان یکی از ماندنی ترین روزهای تاریخی این سرزمین گرامی می‌دارد.
وی تصریح کرد:ملت ایران با رهبری ولی فقیه عادل و مجتهد،مردمی و امت محور بودن معنویت و دین جمهوری اسلامی ایران را بنا کرد.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک