مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/13 تعداد بازدید: 254
print
اعتکاف بهترین بهانه برای نزدیکی با خالق هستی است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: اعتکاف بهترین فرصت است تا با خداوند نزدیک شده و بهانه ای برای ارتباط شیرین با خالق هستی داشت.

 حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در جمع خواهران معتکف در مسجد امام جعفر صادق (ع) در کوی انقلاب شهرستان گرگان با تبریک سالروز میلاد امام علی (ع) و آغاز مراسم معنوی اعتکاف گفت:اعتکاف یک بهانه است تا به وسیله آن عبادت کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:خداوند هم دنبال یک بهانه است تا بندگانش را به عبادت دعوت کند و این اعتکاف با روزه شروع می‌شود و با روزه نیز به پایان می رسد و فرصتی است تا بندگان با تحول طبیعت با عبادت و راز و نیاز و استغفار شبانه تحولی در خود ایجاد کنند.

ولی نژاد اظهار کرد:اعتکاف به این نیست که در این سه روز فقط اهل عبادت و نماز و روزه باشیم بلکه باید بعداعتکاف نیز باید دائم الوضو بود و ساعاتی را برای عبادت و راز و نیاز با خالق خود وقت گذاشت به طوری که بتوانیم با داشتن روحیه معنوی،این معنویت را به اعضای خانواده نیز منتقل کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه تصریح کرد:معتکفین برای آسمانیان چون ستارگان می درخشند و چه خوب است که به هنگام دعا،سطح دعا را وسیع در نظر گرفته و برای همه مومنان دعا کنند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک