مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/13 تعداد بازدید: 273
print
اعتکاف بازگشت به خویشتن است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در جمع معتکفین نوکنده گفت:اعتکاف فرصتی است که انسان با تفکر به خویشتن باز می گردد و با شناخت خود به شناخت خدا دست می یابد.

 حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در جمع معتکفین مسجد جامع نوکنده اظهار داشت: اعتکاف فاصله گرفتن از مردم دنیا و فرصتی برای فکر، اندیشه و عبادت است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار داشت:اعتکاف در تحکیم پایه های اعتقادی افراد جامعه به خصوص جوانان و کاهش ناهنجاریهای اجتماعی ضروری است. 
ولی نژاد اظهار کرد:اعتکاف، محو خود خواهی در امواج بلند و بیرون رفتن از خانه خویش و مصمم شدن بر حضور در خانه حضرت حق است. 
وی تصریح کرد:اعتکاف عبادتی مستحبی و تقرب جویانه و داوطلبانه است که روزه روز سوم آن رنگ وجوب می ‏گیرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در این سرکشی از کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز و هیئت امنا و دست اندرکاران اعتکاف مسجد جامع نوکنده تقدیر و تشکر کرد

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک