مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/14 تعداد بازدید: 163
print

حبیب الله کوچکی گفت:داده های فضای مجازی باید بیشتر مدیریت شود تا موجب کاهش آسیب های اجتماعی شود.

 حبیب الله کوچکی در بخشی از سخنان خود به نقش رسانه در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و اظهار کرد: امروز قدرتی که در اختیار رسانه است توانسته نقش بسیار پررنگی را در جامعه ایفا کند.

 
استاد فضای مجازی با اشاره به اینکه افراد باید اطلاعاتی که از فضای مجازی دریافت می‌کنند مدیریت کنند، افزود: اگر چه فضای مجازی دارای مزیت های خوبی است اما باید اطلاعات را انتخاب کرد و اجازه نداد که هر اطاعاتی در اختیارقرار گیرد.
 
دکترای حقوق بین الملل، فضای مجازی را ویروس هیپنوتیزم اجتماعی اعلام کرد و گفت: شبکه های ارتباطی می توانند در جهت مثبت و منفی به کار گرفته شوند. شبکه های اجتماعی مجازی فواید زیادی دارند اما آسیب های ناشی از آن همچنان گریبان گیر نوجوانان و جوانان و به طور کلی جامعه و خانواده ها شده است.
 
وی یادآور شد: بعد از انقلاب صنعتی مردم وارد انقلاب ارتباطات شدند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک