مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/29 تعداد بازدید: 344
print
آرمان بخشیدن به جوانان از اهم وظایف رسانه است

حجت الاسلام حریزاوی در اختتامیه «جشنواره چله انقلاب» در گرگان با بیان اینکه وظیفه رسانه آشکارسازی حقیقت است، گفت: آرمان بخشیدن به جوانان از اهم وظایف رسانه است.

حجت‌الاسلام حریزاوی معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی در اختتامیه «جشنواره چله انقلاب» که در اداره کل تبلیغات اسلامی گرگان برگزار شد اظهار کرد: بیانه گام دوم انقلاب مانند یک تز دکترا حتی از آن‌هم بالاتر است؛ هفت گام در این بیانیه آمده که بدون اقداماتی که نسل قبل انجام دادند نمی‌توان آن را ادامه داد.

 
معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: این بیانیه نسبت به مسئله تمدن‌سازی که روح حاکم بر جامعه است؛ جامعه‌شناسی، انسان‌شناسی و. .. را تبیین می‌کند.
 
وی بیان کرد: قبل از انقلاب ما جهان دوقطبی بود و با آمدن انقلاب اسلامی جهان سه‌قطبی شد اما انقلاب اسلامی ایران دوباره جهان را دوقطبی کرد و در آینده نزدیک جهان یک‌قطبی خواهد شد.
 
حریزاوی بابیان اینکه وظیفه رسانه آشکارسازی حقیقت است، تصریح کرد: آرمان بخشیدن به جوانان از اهم وظایف رسانه است و رسانه می‌تواند جوانان شایسته به جامعه معرفی و یا آن‌ها را بی‌خاصیت کند.
 
وی تصریح کرد: برای حل مشکلات اقتصادی باید تمامی مسئولان با هر گرایش سیاسی دور یک میز جمع شده و در این رابطه چاره‌جویی کنند.
 
معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: باید به جوانان حس از بین رفتن تمدن غرب را توضیح داد و آن‌ها را برای تمدن اصیل اسلامی آماده کرد.
 
وی با اشاره به پژوهشی که در تهران درمورد اعتقادات اقشار مختلف جامعه انجام‌شده، گفت: ۹۸ درصد مردم تهران بر اساس نتایج این پژوهش معتقد هستند که قرآن بر پیامبر صلی الله علیه و آله نازل‌شده و هیچ تغییری در آن روی نداده است.
 
حریزاوی ادامه داد: اقدامات خوبی درزمینهٔ سبک زندگی انجام‌شده اما این اقدامات تمام‌کننده نیست؛ باید توجه داشت که سبک زندگی یک زیست‌بوم است و در آن اطلاعات، ارتباطات، جغرافیا، اصالت، عادات و. .. نقش دارند و سبک زندگی یک پدیده میان‌رشته‌ای است.
 
معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: باید سبک زندگی را با رویکردهای اسلامی مانند سبک زندگی تربیتی، سبک زندگی فرهنگی، سبک زندگی توحیدی، سبک زندگی جهادی، سبک زندگی انقلابی، سبک زندگی تمدنی و. ... گره زد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک