مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/04/20 تعداد بازدید: 137
print

 استاندار گلستان با تاکید بر اینکه در دولت الکترونیک ،گلستان باید به عنوان یک استان هوشمند به کشور معرفی شود، اظهار کرد: هیچ جایی را پیدا نمی‌کنید که در آن نقش فناوری ارتباطات وجود نداشته باشد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان،دکتر سیدمناف هاشمی عصر امروز 19 تیر در هشتمین نمایشگاه الکامپ گلستان که با حضور دکتر سراییان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد تصریح کرد: از نظر فناوری اطلاعات جزء برترین کشورهای منطقه هستیم و فاصله چندانی با شرکت‌های توسعه یافته نداریم .
وی گلستان را در حوزه شاخص های فناوری اطلاعات جزء پنج استان برتر کشور دانست و  افزود: مسیر توسعه‌یافتگی کشورها دیگر در مسیر نهضت سوادآموزی نیست و فناوری ارتباطات در زندگی ما نقش مهمی دارد.
استاندار گلستان با بیان اینکه در زمینه فناوری اطلاعات استعداد‌های خوبی در استان داریم که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم،خاطر نشان کرد: امروز به جوانان خود ببالیم که در فناوری اطلاعات جایگاه خوبی را در جهان دارند.
دکتر هاشمی با اشاره به اینکه جهت اقتصادی خود را باید از کشاورزی تغییر دهیم، افزود: امروز باید به اقتصاد در حوزه فناوری توجه شود و اگر در گذشته کشاورزی محور اقتصاد این استان بوده باید به محورهای دیگر مثل صنعت،معدن و تجارت و همچنین گردشگری نیز توجه کرد. 
وی افزود: از حدود یک‌هزار و 500 پروژه حوزه روستایی که به بانک‌های عامل استان معرفی کردیم بسیاری از پروژه‌های فناوری ارتباط ما به نتیجه نرسیده و یا بانک‌ها توجهی نمی‌کنند و یا موانعی در این مسیر وجود دارد.
استاندار گلستان یادآور شد: از نظر فناوری اطلاعات جزء برترین کشورهای منطقه هستیم و در کنار مدعیان در این حوزه بوده که نخبه‌های ایرانی حرفهای زیادی برای گفتن در جهان دارند.
لازم به ذکر است که  نمایشگاه الکامپ 97 با محوریت رایانه، الکترونیک، فناوری اطلاعات، ماشین های اداری، سیستم های مخابراتی، هوشمندسازی، دولت الکترونیک، استارت آپ ها و موبایل به همراه دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال برگزارمی شود.
 استان گلستان برای هشتمین دوره اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی الکامپ در گرگان کرده و برگزاری کارگاه های آموزشی و استارت آپ ها از جمله ویژگی های نمایشگاه امسال است.
هشتمین نمایشگاه تخصصی الکامپ 97 و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در 2 هزار متر مربع وسعت و 87 غرفه دایر شده و از تاریخ 19 تیر الی 22 تیر از ساعت 17 الی 22 پذیرای علاقمندان خواهد بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک