مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/02/14 تعداد بازدید: 394
print
پیام تسلیت آیت الله علوی گرگانی در پی درگذشت معدن چیان گلستانی

خبر درگذشت تعدادی از هم وطنان و هم استانیهای عزیز از کارگران زحمتکش و صبور معدن یورت آزادشهر موجب تأثر و تألم اینجانب گردید.

در این پیام آمده است ؛ خبر درگذشت تعدادی از هم وطنان و هم استانیهای عزیز از کارگران زحمتکش و صبور معدن یورت آزادشهر موجب تأثر و تألم اینجانب گردید.
شکی نیست که این روزها و لحظات برای خانواده های رفتگان و مصدومان آنها جزو سخت ترین لحظات می باشد.
این قشر از کارگران که در کنار سایر کارگران از سخت کوش ترین و زحمتکش ترین قشر جامعه هستند، نیاز به حمایت جدی دارند که امید است مسئولین مربوطه و دولت محترم و ورازت کار در زمینه حمایت واقعی از آنها و سایر کارگران در زمینه بیمه و حمایت از خانواده های درگذشتگان و مسائل دیگر مربوط به آنها جدیت بیشتری به خرج دهند تا بخشی از آلام این افراد از این طریق جبران شود.
اینجانب این مصیبت وارده را به محضر مبارک امام زمان علیه السلام و مقام معظم رهبری، همچنین به مردم متدین و عزیز استان گلستان بالخصوص بازماندگان تسلیت گفته و با خانواده های داغدار رفتگان و مصدومان ابراز همدردی کرده و از خداوند متعال صبر و اجر جزیل برای خانواده های آنها و رفعت درجه برای مرحومین این حادثه درخواست میکنم و امید سلامتی و بهبودی هر چه سریعتر برای مصدومین و حادثه دیدگان را دارم و برای سلامتی آنها دعاگو خواهم بود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک