مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/18 تعداد بازدید: 128
print
پذیرایی از زائرین اربعین حسینی به مدت 20 روز در کشور عراق

 جانشین ستاد اربعین استان:

پذیرایی از زائرین اربعین حسینی به مدت 20 روز در کشور عراق
 
 
 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و جانشین ستاد اربعین استان گفت: موکب های استان گلستان به مدت 20 روز از تاریخ 3 لغایت 23 آبان ماه، میزبان زائرین اربعین حسینی در کشور عراق خواهند بود.
 
"علی اصغر طهماسبی" در ششمین جلسه ستاد هماهنگی اربعین استان گلستان، افزود: ظرفیت اعلام شده از سوی مرکز به استان گلستان، پذیرایی از 10 هزار زائر در روز خواهد بود که با توجه به تجربه سال گذشته ممکن است تا 15 هزار نفر افزایش پیدا کند.
وی ادامه داد: 50 درصد ظرفیت پذیرایی از زائرین در موکب علی ابن موسی الرضا(ع) و 50 درصد دیگر در سایر موکب های استان گلستان خواهد بود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: تا امروز 1800 نفر از زائرین گلستانی در سامانه سماح ثبت نام نموده اند که پیرامون آن حج و زیارت استان می بایست اطلاع رسانی دقیقی به مردم داشته باشد.
 
طهماسبی گفت: تا کنون 9 موکب از استان گلستان جهت خدمت رسانی به زائرین در ایام اربعین شناسنامه دار شده اند و 2 موکب دیگر نیز پس از طی مراحل اداری ثبت خواهد شد و با این احتساب تعداد موکب های استان گلستان در مراسم اربعین سال 96 به 11 موکب خواهد رسید.
جانشین ستاد اربعین استان خاطرنشان کرد: جهت اعزام روحانی از سوی کمیته فرهنگی ستاد به موکب ها حتماً استعلام بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت و عتبات عالیات استان گلستان گرفته شود.
 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان تأکید کرد: با توجه به فرصت باقی مانده به ایام اربعین جلسات ستاد و کمیته های ذیل آن به صورت مستمر برگزار شود.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک