مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/24 تعداد بازدید: 39
print
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان: مسابقه مداحی نوگلان حسینی در استان گلستان

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مسابقه مداحی نوگلان حسینی در سه مرحله شهرستانی، استانی و نهایی در گلستان برگزار می شود که مرحله شهرستانی آن برگزار شد.

حجت الاسلام علی اکبر سایری اظهار کرد: مسابقه مداحی نوگلان حسینی در سه مرحله شهرستانی، استانی و نهایی در گلستان برگزار می شود که مرحله شهرستانی آن برگزار شد.
وی گفت: 381 نفر در استان جهت شرکت در مسابقه مداحی نوگلان حسینی ثبت نام و از این تعداد 107 نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند که مسابقه استانی آن 1/6/98 در امامزاده عبدالله گرگان برگزار خواهد شد و 28 نفر آن به مرحله نهایی راه پیدا می کنند و راه یافتگان مرحله نهایی از 16 محرم بصورت زنده از صداوسیمای مرکز استان به رقابت خواهند پرداخت.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان افزود: شرکت کنندگان در این مسابقه نوجوانان هستند زیرا نوجوانان در این مقطع سنی شروع کنندگان و جدیدالورود در عرصه مداحی به حساب می آیند و تازه پا به میدان مداحی گذاشتند و به عنوان نوگلان معرفی شده اند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک