مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/26 تعداد بازدید: 39
print
مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان: ۲۳۱ پروژه در هفته دولت کلنگ زنی می شود

مقدم با بیان اینکه ۲۳۱ پروژه در هفته دولت کلنگ زنی می شود، گفت: یک هزار و ۸۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۵ هزار و ۱۰۱ میلیارد ریال برای هفته دولت در نظر گرفته شده است.

صادقعلی مقدم در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار کرد: یک هزار و ۸۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۵ هزار و ۱۰۱ میلیارد ریال برای هفته دولت در نظر گرفته شده است.


مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان ادامه داد: از این میزان ۲۳۱ پروژه کلنگ زنی و ۲ هزار و ۷۱ میلیارد ریال اعتبار در بر داشته است.

 

مقدم بیان کرد: ۶۰ پروژه شاخص از سوی فرمانداران برای هفته دولت معرفی شده و  ۱۶ پروژه شاخص کلنگ‌زنی در این ایام خواهیم داشت.

 

وی متذکر شد: بنا شده است که اصلاحیه ای برای جمع بندی اعلام شود و انتظار داریم که اعداد و اقدامات را پیش از هفته دولت قطعی کنیم و به مردم شریف استان اطلاع رسانی کنیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک