مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/26 تعداد بازدید: 34
print
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان تاکید کرد: اجرای ۲ هزار و ۲۵۴ پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت

برزمینی گفت: تاکنون بر اساس پیش بینی ها و برنامه ریزی های انجام شده جمع کل پروژه های عمرانی و اقتصادی قابل افتتاح در هفته دولت ۲ هزار و ۲۵۴ پروژه است.

علی برزمینی در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار کرد: پس از پایان مهلت ارائه برنامه‌های هفته دولت از سوی دستگاه‌های اجرایی هیچ تغییری در برنامه ها هفته دولت نمی پذیریم و آخرین مهلت فردا برای تغییر پروژه‌ها اعلام شده است.


مدیرکل اجتماعی استانداری گلستان ادامه داد: تاکنون بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده جمع کل پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در استان در هفته دولت ۲ هزار و ۲۵۴ پروژه است. 

 

برزمینی گفت: شهرستان گرگان با۶۰۱  میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت و اجرای  ۶۵۰ پروژه بیشترین عملکرد را در هفته دولت داشته و  کمترین پروژه در  شهرستان گالبکش با تعداد ۵۹ پروژه و از نظر  ریالی نیز در هفته دولت بندرگز با ۱۹ میلیارد تومان  کمترین عملکرد را به خود اختصاص داده است.

 

وی افزود: برنامه ریزی شده که در افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه ها وقفه زمانی نباشد و همچنین روزشمار هفته دولت نیز تدارک دیده شده و  با هماهنگی کمیته‌های هشت‌گانه پسترهای برنامه‌های هفته دولت در استان گلستان ارائه می‌شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک