مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/30 تعداد بازدید: 332
print
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری: کلیه دستگاهها برای اوقات فراغت در سال 98 برنامه داشته باشند

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان گلستان گفت: تمامی دستگاههای استان برای سال 98 در حوزه اوقات فراغت برنامه مند، باشند.

 
عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: مردم ما در شرایط سختی بسر می برند که ماحصل یک جنگ تمام عیار اقتصادی است، در چنین شرایطی آسیب های اجتماعی و مشکلات خانواده ها دو چندان می شود.
 
وی اضافه کرد: از اینرو دستگاهها باید با برنامه ریزی، توجه بیشتری به ایجاد شور و نشاط اجتماعی و اوقات فراغت داشته باشند.
 
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خاطرنشان کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم تا جوانان و نوجوانان ما حضور راحت تری را در کلاس ها و دوره های ویژه اوقات فراغت داشته باشند.
 
در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان همچنین از اپلیکشن اوقات فراغت در استان گلستان، توسط سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری رونمایی شد.
 
این اولین اپلیکیشن تخصصی اوقات فراغت در سطح کشور است.
 
هم استانی های گلستانی می توانند با نصب این برنامه روی گوشی های هوشمند خود علاوه بر قابلیت های مختلف، به لیست تمامی کلاسها و دوره های ویژه اوقات فراغت برای گروههای سنی، جنسیت و فاصله کلاس تا محل زندگی خود دسترسی داشته باشند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک