مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/21 تعداد بازدید: 93
print
سرپرست استانداری گلستان: بانک ها پرداخت تسهیلات به سیل‎ زدگان را متوقف کردند

سرپرست استانداری گلستان با انتقاد از کندی روند عقد قرارداد برای ارائه تسهیلات بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی مناطق سیل زده در بانک های استان، گفت: به رغم معرفی ۱۰ هزار پرونده به بانک ها فقط با یک هزار و ۱۳۲ پرونده عقد قرارداد شد.

 میرمحمد غراوی در جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده استان اظهارداشت: متأسفانه روند انعقاد قرارداد و پرداخت تسهیلات نوسازی و بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق سیل‌زده کُند است و حدود هشت روز است که بانک‌ها تسهیلاتی پرداخت نمی‌کنند.

وی گفت: به رغم ارسال بیش از 10 هزار پرونده به بانک‌های استان تاکنون تنها یک‌هزار و 132 عقد قرار انجام شده است که بانک‌ها باید این روند را تسریع کنند.

سرپرست استانداری گلستان گفت: تاکنون یک‌هزار تن سیمان و میله‌گرد به استان وارد شده است اما اولویت تهیه مصالح برای بازسازی و نوسازی منازل مسکونی باید از واحدهای تولیدی استان باشد.

وی خاطرنشان کرد: براساس مصوبه دولت 20 میلیارد تومان برای تجهیزات، ماشین‌آلات و خدمات مهندسی و 50 میلیارد تومان برای بازساز‌ی‌های عمرانی روستایی به بنیاد مسکن استان اختصاص یافته است.

غراوی به پرداخت تسهیلات و کمک‌های بلاعوض به بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: تاکنون هشت میلیارد و 600 میلیون تومان خسارت به کشاورزان پرداخت شده  است و در روزهای آینده از  49 میلیارد و 555 میلیون تومان پرونده‌ای که تشکیل شده است، 24 میلیارد و 780 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک