مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/19 تعداد بازدید: 51
print
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر خبر داد: افتتاح طرح «بانویار» در سه روستای شهرستان آزادشهر

رجنی از افتتاح طرح «بانویار» در سه روستای رودبار، خوش ییلاق و فارسیان شهرستان آزادشهر خبر داد.

طیبه رجنی اظهار کرد: طرح «بانویار» جهت شناسایی بانوان و دختران تحصیل کرده روستایی با هدف توانمند سازی بانوان و فراهم کردن شغل مناسب با حمایت سازمان های مردم نهاد  اجرا می شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر ادامه داد: با توجه به اهمیت توانمند سازی بانوان جامعه در زمینه های مختلف و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها، طرح بانویار در سه روستای رودبار، خوش ییلاق و روستای توریستی فارسیان شهرستان آزادشهر افتتاح شد.

 

رجنی افزود: در این طرح ادارات شهرستان آزادشهر همراه با فرمانداری و بخشداری در محدوده اختیارات خود برای توانمند سازی بانوان روستاها اقدام می کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر با شناسایی بانوان و دختران تحصیل کرده روستایی و حمایت از این بانوان در راستای تاسیس موسسات قرآنی، برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری و ... در روستاها اقدام کند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک