مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/31 تعداد بازدید: 237
print
 دفاع مقدس با الگوگیری از مکتب حسینی به پیروزی رسید

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دفاع مقدس ملت ایران در جنگ تحمیلی، دفاعی عاشورایی با الگوگیری از مکتب حسینی بود.

سردار حسین معروفی در رژه نیروهای مسلح استان گلستان اظهارداشت: در دوران دفاع مقدس و در جبهه‌های غرب، شمالغرب، جنوب و میانی، مکتب حسینی را مشق کردیم.

وی افزود: فرهنگ مقاومت در جبهه‌ها همان فرهنگ عاشورایی بود که ما را به عزت و پیروزی رساند.

فرمانده سپاه نینوای استان گفت: بزرگترین ائتلاف علیه ملت ایران در دوران هشت سال جنگ تحمیلی رقم خورده بود، زمانی که انقلاب اسلامی تنها و نوپا بود همه دنیای کفر و استکبار در کنار هم جمع شدند و مقابل ملت ایران قرار گرفتند.

وی ادامه داد: آن زمان ملت ایران با پیروی از فرمان امام زمان خود و به تبعیت از فرهنگ حسینی مقاومت و ایران اسلامی را پیروز کرد.

سردار معروفی تأکید کرد: دفاع ما در دوران جنگ دفاعی برگرفته از مکتب عاشورا است و گفتمان مقاومت نیز برخاسته از آرمان‌های سیدالشهدا (ع) است.

وی گفت: در جنگ جز توکل به خدا و توسل به ائمه هیچ نداشتیم اما با همین دو مولفه قدرت خود را به همه ثابت کردیم. امروز امام خامنه‎ای حسین زمان است، امروز خیمه‌گاه حسین‌بن علی (ع) در ایران اسلامی بنا شده است و بنی هاشم آن هم جان بر کفان این راه مقدس هستند. 

فرمانده سپاه نینوای استان تأکید کرد: نیروهای مسلح ایران، مکتبی و مردمی و تحت امر امام خود هستند و با وحدتی مثال زدنی، پنجه در پنجه دشمنان این آب و خاک انداخته‌اند و عزت‌آفرین شده‌اند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک