مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/17 تعداد بازدید: 153
print
در ششمین روز از دهه فجر و با حضور معاون استاندار؛ افتتاح 469 پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار 815 میلیارد ریال در علی آباد کتول

در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری 469 طرح و پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار 815 میلیارد ریال در علی آباد کتول افتتاح و کلنگ زنی شد.

 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی و اقتصادی دهه فجر شهرستان علی آبادکتول؛ اظهار کرد:تدبیر امام خمینی و حضور جوانان با نشاظ انقلاب اسلامی را رقم زد و علی آبادکتول مهد انقلابیون قبل از انقلاب نیز بود.
 
عبدالرضا چراغعلی افزود: امروز در شرایط جنگ اقتصادی نابرابر قرار داریم اما زودی با تلاش قوا و تدابیر مقام معظم رهبری شرایط بسیار بهتر خواهد شد.
 
وی یادآور شد : در آستانه راهپیمایی 22 بهمن برخی کشورها با هدف معین به دنبال برپایی کنفراس ضد ایرانی در لهستان می باشند.
 
وی خاطر نشان کرد: در این شرایط و فارغ از اختلافات سلیقه ای و جناحی همه باید در راهپیمایی 22 بهمن حضور حماسی داشته باشیم.
 
شایان ذکر است با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی مدرسه 12 کلاسه رازی که برای نوسازی این واحد آموزشی 26500 میلیون ریال هزینه، طرح های تولیدی و اشتغالزایی در شهرک صنعتی علی آبادکتول با اعتباری بالغ بر 30000 میلیون ریال و مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره 2(امام علی علیه السلام) با سطح زیر بنای 750 متر با 10000 میلیون ریال در ششمین روز از دهه مبارک فجر، افتتاح گردید.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک