مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/24 تعداد بازدید: 24
print
دبیر فدراسیون هیأت بدنسازی و پرورش اندام : استفاده از مواد نیروزا را در باشگاه‎های بدنسازی خط قرمز می‎دانیم

نصیبی گفت: استفاده از مکمل و مواد نیروزا را در باشگاه‎های پرورش اندام و بدنسازی خط قرمز می‎دانیم .

مهدی نصیبی در همایش بررسی فرصت‎ها و چالش‎های ورزشی و تجلیل از نام‎آوران گلستان اظهار کرد: استفاده از مکمل و مواد نیروزا را  در باشگاه‎های پرورش اندام و بدنسازی خط قرمز می‎دانیم و این که بیان شود بدون مکمل ورزش زیبایی اندام انجام شود حرف گزافی است ولی باید در چارچوب قانون خود دنبال شود.

 

دبیر فدراسیون هیئت بدنسازی و پرورش اندام  ادامه داد: اینکه در باشگاه‎ها  پرورش اندام و بدنسازی مربیان و باشگاه‎داران استفاده از مکمل و مواد نیروزا را نهی می‎کنند ولی در کنار باشگاه و در باغچه و یا مکان‎هایی نزدیک باشگاه سرنگ و مواد نیروزا در دسترس است نشان می‎دهد که باید نظارت جدی داشته باشیم.

 

نصیبی با بیان اینکه مربیان و باشگاه‌داران باید تصور کنیم که فرزندان خودمان در باشگاه پرورش اندام و بدنسازی فعالیت دارند، متذکر شد: بسیاری از مواد مکمل و نیروزا در کشور اورجینال نیست و اصل آن پیدا نمی‎شود و جای سوال است که در کشور ما قیمت مواد نیروزا و مکمل نسبت به کشورهای مبدا و تولید کننده یک سوم است و این خود گواهی است که نشان می‎دهد این مواد تقلبی هستند.

 

وی بیان کرد: این مواد نیروزا مواد معتبری نیست و درخواست داریم که خانواده‎ها مجوزها باشگاه‎ها را رویت کنند و نظارت بیشتری به فرزندان خود داشته باشند که با این مشکل فرزندانشان مبتلا نشوند.

 

دبیر فدراسیون هیئت بدنسازی و پرورش اندام  گفت: استان گلستان در قسمت‎های مختلف ورزش بدنسازی نشان داده که ظرفیت خوبی دارد و توانسته مقام قهرمانی مچ‎اندازی را بدست بیاورد و این مهم صلابت و سلامت ورزش گلستان را نشان می‎دهد.

 

نصیبی یادآور شد: امیدواریم در رشته‎های مختلف ورزش بدنسازی و زیبایی اندام از گلستان قهرمان داشته باشیم و بانوان نیز دوش به دوش مردان در مسابقات مثل مچ‎اندازی نام‎آور باشند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک