مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/26 تعداد بازدید: 17
print
دبیر شورای اقامه نماز گلستان تاکید کرد: ۱۵ آبان آخرین مهلت ارسال آثار به بیست و هشمین اجلاسیه سراسری نماز

محمدی گفت: ۱۵ آبان ماه آخرین مهلت آثار به این بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز است.

قاسم محمدی در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار کرد: مقام معظم رهبری بنا به جایگاه اهمیت نماز در دین اسلام ۲۷ سال است که برای اجلاسیه سراسری نماز پیام صادر می‎کند.

 

دبیر شورای اقامه نماز گلستان ادامه داد: در بیست و ششمین دوره اجلاس سراسری نماز در بندرعباس مقام معظم رهبری تاکید کردند که «مسئولان مومن در نظام اسلامی باید امکانات گسترده خود را برای نماز به‎کارگیرند».

 

محمدی بیان کرد: افتخار این را داریم که بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز را در آذر ماه در گرگان برگزار خواهیم کرد.

 

وی افزود: در این راستا نخستین نشست را در بیت نمایندگی ولی فقیه در استان برگزار کردیم و در این نشست مصوباتی تصویب شد و بر اساس آن ابلاغ کمیته‌های ششگانه از سوی استاندار انجام شده است.

 

دبیر شورای اقامه نماز گلستان متذکر شد: این 6 کمیته شامل کمیته تبلیغی، ارزشیابی، فرهنگی و اجرایی و ... است و نشست مطبوعاتی نیز به این منظور برگزار شده است و به پوستر فراخوان بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز به سراسر کشور ارسال شده است.

 

محمدی خاطرنشان کرد: در این اجلاسیه موضوعات مختلفی از جمله شیوههای دعوت دانش آموز به نماز، نقش مدیران، معلمان، اولیا و روحانیون در دعوت دانش آموزان به نماز، چگونگی پیوند مدرسه با مسجد و راه‎های رونق نماز مدارس و ... دیده شده است.

 

وی افزود: این اجلاسیه در بخش‎های مختلف ایده‎ها، تحربیات موفق، رمان، خاطره، فیلم کوتاه، نمایش، عکس، پوستر  و... برگزار خواهد شد.

 

دبیر شورای اقامه نماز گلستان با بیان اینکه 15 آبان ماه آخرین مهلت آثار به این اجلاسیه در نظر گرفته شده است، افزود: در میزبانی این اجلاسیه مشکل خاصی نداریم.

 

محمدی یادآور شد:  انتظار داریم در برگزاری اجلاسیه نماز آقای قرائتی به مدیران استانی صرفه جویی و جلوگیری از اسراف تاکید داشتند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک