مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/23 تعداد بازدید: 15
print
دبیر ستاد انتخابات گلستان خبرداد فعالیت ۲۸۹شعبه سیار اخذ رأی درگلستانتبلیغات انتخاباتی از پنجشنبه

گرگان- دبیر ستاد انتخابات گلستان گفت: هزار و ۳۸۹ شعبه اخذ رأی در گلستان وجود دارد که هزار و ۱۰۰ حوزه ثابت و ۲۸۹ حوزه سیار هستند.

فعالیت ۲۸۹شعبه سیار اخذ رأی درگلستان/تبلیغات انتخاباتی از پنجشنبه
 
گرگان- دبیر ستاد انتخابات گلستان گفت: هزار و ۳۸۹ شعبه اخذ رأی در گلستان وجود دارد که هزار و ۱۰۰ حوزه ثابت و ۲۸۹ حوزه سیار هستند.
 
 حمیدرضا ملک حسینی پیش ازظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: براساس برنامه زمانبندی، شامگاه سه شنبه (۲۲ بهمن) اسامی معترضان و کسانی که تغییر حوزه داشتند، از سامانه وزارت کشور استخراج شد و بر همین اساس امروز اسامی توسط حوزه انتخابیه ششگانه استان تهیه و تنظیم و برای چاپ و انتشار در سراسر حوزه های انتخابیه ارسال می شود.
 
وی افزود: تبلیغات رسمی نامزدها براساس قانون انتخابات هشت روز قبل از اخذ رأی آغاز و از ساعت هشت فردا تا ساعت هشت یکم اسفند ادامه دارد.
 
ملک حسینی با بیان این که تبلیغات براساس مواد قانونی باید انجام شود، ادامه داد: جلساتی را برای سه حوزه انتخابیه در غرب و مرکز برگزار و مصادیق تبلیغات مجاز و غیرمجاز تشریح شد.
 
وی اضافه کرد: هزار و ۳۸۹ شعبه اخذ رأی در استان داریم که هزار و ۱۰۰ حوزه ثابت و ۲۸۹ حوزه سیار هستند و یک حوزه هم مخصوص اقلیت ها در گرگان دایر خواهد شد.
 
ملک حسینی با بیان این که ۵۸۵ حوزه شهری و ۸۰۴ حوزه روستایی است، عنوان کرد: تمهیدات لازم برای انتخابات اندیشیده شده و تمام شعب مجهز به دستگاه های احراز هویت خواهد شد.
 
وی اظهارکرد: استفاده از این دستگاه از تکرار رأی جلوگیری کرده و آنلاین است و شمارش آراء را هم تسهیل خواهد کرد.
 
وی گفت: ۲۴ ساعت قبل از اخذ رأی تبلیغات ممنوع است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک