مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/26 تعداد بازدید: 41
print
خلیج گرگان برای ما یک اصل ضروری است

استاندار گلستان با بیان اینکه استان گلستان ظرفیت های زیادی دارد که تاکنون مور بهره برداری قرار نگرفته است، گفت: اگرچه استفاده از ظرفیت های گردشگری آشوراده و بندرترکمن برای ما مهم است اما نجات خلیج گرگان برای ما یک اصل ضروری است.

نشست هم اندیشی ائمه جمعه استان با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان پیش از ظهر امروز شنبه 26 مرداد برگزار شد.

دکتر هادی حق شناس در این نشست، با اشاره به خسارات سیل به استان اظهار کرد: اگر با استفاده از تجربیات سیل سالهای قبل، برخی اقدامات پیشگیرانه انجام می شد، خسارات سیل به میزان قابل توجهی کاهش می یافت.

وی تصریح کرد: در مجموع 450 کیلومتر رودخانه های استان شامل اترک، قره سو و گرگانرود سال هاست که لایروبی نشده اند.

دکتر حق شناس گفت: باید تکمیل سد نرماب و تعمیر دریچه ها سد وشمگیر را با جدیت دنبال کنیم چرا که ممکن است در اتفاقی مشابه سیل اخیر، حوادث جبران ناپذیرتری به بار آید.

وی تنها راه حل مشکل اشتغال استان را جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست و تأکید کرد: باید به دنبال سرمایه گذارانی باشیم که آورده مناسبی از خود داشته باشند.

استاندار گلستان با بیان اینکه استان گلستان ظرفیت های زیادی دارد که تاکنون مورد توجه و بهره برداری قرار نگرفته است، خاطرنشان کرد: خلیج گرگان در خطر است؛ اگرچه استفاده از ظرفیت های گردشگری آشوراده و بندرترکمن برای ما مهم است اما نجات خلیج گرگان برای ما یک اصل ضروری است.

دکتر حق شناس با اشاره به انتخابات پیش رو تأکید کرد: هیچ مسئول دولتی حق جانبداری از کاندیدایی را ندارد.

گفتنی است، نشست صمیمی ائمه جمعه استان با  آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان و دکتر حق شناس استاندار گلستان برگزار و نماز ظهر به امامت آیت الله نورمفیدی اقامه شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک