مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/21 تعداد بازدید: 224
print

 جلسه پیگیری پرداخت دیه به حادثه دیدگان اتوبوس تهران - گنبد برگزار شد

 
 
به منظور پیگیری آخرین وضعیت مصدومان و پرداخت علی الحساب دیه حادثه دیدگان اتوبوس گنبد – تهران در محور سوادکوه استان مازندران، جلسه ای در دفتر کار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد.
 
"علی اصغر طهماسبی" در این جلسه ضمن تسلیت به خانواده هایی که عزیزان خود را در این حادثه دردناک از دست داده اند، خواستار تسریع بیمه در پرداخت مبالغی بصورت علی الحساب به خانواده های افراد متوفی و پرداخت دیه به آسیب دیدگان حادثه شد.
وی تصریح کرد: تیمی متشکل از نمایندگان بیمه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، اورژانس استان و اداره کل امنیتی استانداری به نمایندگی از استاندار محترم، به دیدار خانواده های تک تک افراد متوفی و بعد از آن مصدومان حادثه بروند و از نزدیک جویای احوال این عزیزان باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه در بررسی های بعمل آمده نقص فنی اتوبوس به عنوان یکی از عوامل این حادثه دلخراش ذکر شده است، خواستار اعمال مقررات سخت‌گیرانه و نظارت شدیدتر در این خصوص به منظور کاهش حوادث جاده ای شد.
در این جلسه نمایندگان بیمه ایران متعهد شدند مبلغ 50 میلیون تومان از کل مبلغ دیه را بصورت علی الحساب تا تعیین انحصار وراثت به خانواده های افراد متوفی پرداخت کنند، همچنین مجروحان حادثه نیز بر اساس نظر اولیه پزشکی قانونی مبنی بر میزان جراحت وارده50 درصد حق بیمه خود را بصورت علی الحساب دریافت خواهند کرد.
 
در حادثه تأثرانگیز واژگونی اتوبوس تهران - گنبد در محور سوادکوه مازندران در هفته گذشته متأسفانه 14 کشته و 24 مجروح به جای ماند که بنا به گزارش نماینده دانشگاه علوم پزشکی گلستان به جز 2 نفر مصدوم بدحال که در بخش Icu بیمارستان ساری بستری می باشند، حال عمومی باقی مصدومان حادثه خوب و رو به بهبودی می باشد.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک