مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/17 تعداد بازدید: 351
print
توسط حسینی فرماندار آزادشهر صورت پذیرفت: دعوت از سرمایه گذار حوزه انرژی هسته ای در ارتباط با سرمایه گذاری سایت پرتودهی گاما در شهرستان آزادشهر

با دعوت فرمانداری شهرستان آزادشهر: دکتر رفیعی و دکتر فقهی از اساتید دانشکده مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی تهران و سرمایه گذار حوزه انرزی هسته ای با حضور در فرمانداری آزادشهر با سید رسول حسینی فرماندار، علیرضا ابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان گلستان، کوهساری رییس شورای اسلامی و جمعی از روسای ادارات مرتبط دیدار و در ارتباط با سرمایه گذار سایت پرتودهی گاما در شهرستان آزادشهر مذاکره کردند.

 
در این دیدار حسینی فرماندار ضمن عرض خوشامد و تشکر از حضور سرمایه گذاران موفق حوزه انرژی هسته ای، شهرستان آزادشهر را مستعد ایجاد سایت پرتودهی گاما دانست و افزود: استان گلستان رتبه اول مرگ و میر سرطان در کشور را دارد و سرمایه گذاری در حوزه انرژی هسته ای و تولید داروهای مورد نیاز بیماری های صعب العلاج قطعا در استان گلستان و مخصوصا شرق استان مفید خواهد بود.
 
فرماندار خطاب به سرمایه گذاران گفت: به شخصه همه مراحل انجام کار و امورات اداری و اجرایی این پروژه را هم در شهرستان و هم در استان پیگیری خواهم کرد.
 
در ادامه دکتر فقهی سرمایه گذار با تشکر از حساسیت مسئولین شهرستانی و استانی در پیگیری و به نتیجه رساندن این پروژه بزرگ گفت: شهرستان آزادشهر دومین شهر کشور است که این پورژه انشالله در آن اجرایی خواهد شد.
 
وی میزان سرمایه گذاری برای این پروژه را حدود 50 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: سایت پرتودهی گاما در تولید خیلی از محصولات ازجمله دارو و محصولات کشاورزی بسیار موثر و مفید خواهد بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک