مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/10/17 تعداد بازدید: 90
print
 برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسوول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان گلستان

مراسم تودیع و معارفه مسوول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان گلستان برگزار شد.

 برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسوول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان گلستان

 

مراسم تودیع و معارفه مسوول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان گلستان برگزار شد.

 
 مراسم تودیع و معارفه مسوول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی استان گلستان ۱۲ دی ماه با حضور حجت‌الاسلام ابراهیمی معاون امور استانهای حوزه ی نمایندگی ولی فقیه وزارت متبوع در محل سالن اجتماعات دکتر بیات موسسه ی تحقیقات پنبه کشور برگزار شد و حجت‌الاسلام علی اکبر سایری معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان به‌عنوان نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان معرفی شد.
 
در این نشست دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان با تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار حجت‌الاسلام معصومی فر گفت: بدون تردید جهادکشاورزی یکی از بازوان اصلی و قدرتمند انقلاب اسلامی است بنابراین حوزه ی نمایندگی ولی فقیه از نظر ما که در بخش اجرا انجام وظیفه می‌کنیم مسوولیت سنگین فرهنگ سازی و نشر و گسترش فرهنگ جهادی در جامعه ی مخاطب را بر عهده دارد.
 
وی جهادکشاورزی را سربازان سازندگی و امنیت غذایی دانست و افزود: خداوند را شاکرم در این شش سالی که به‌عنوان خادم شما و جامعه ی کشاورزی استان هستم حوزه ی نمایندگی ولی فقیه توانست به اهداف متعالی خود دست یافته و تعامل خوبی را با مخاطب برقرار کند.
 
دکتر مهاجر گفت: در بحث سیل این تعامل و همکاری را به خوبی احساس کردیم و حوزه ی نمایندگی ولی فقیه به درستی به وظایفش عمل کرد.
 
در ادامه مراسم حجت‌الاسلام معصومی فر مسوول سابق حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سازمان در ابتدای سخنانش با ذکر روایتی از امیر مومنان (ع) گفت: دغدغه ی دینداری و پایبندی به دین باید ملاک کار و زندگی ما باشد.
 
وی تقوا و حلم و بردباری در کار و زندگی را دژ مستحکمی برای انسان خواند و حوزه ی نمایندگی ولی فقیه را حافظ ارزش های دینی و اعتقادی دانست.
 
سپس حجت‌الاسلام ابراهیمی معاون امور استانهای حوزه ی نمایندگی ولی فقیه وزارت جهاد کشاورزی گفت: روحانیون همیشه و همه جا پیشگام بوده است، بنابراین روحانیون در هر موقعیت و مسوولیتی که هست باید برای تمام کارکنان الگو باشد.
 
وی افزود: امروز پرداختن به امر معیشت مردم از مهم ترین وظایف وزارت جهاد کشاورزی است و ما در خط مقدم قرار داریم.
 
حجت‌الاسلام ابراهیمی گفت: تقویت فرهنگ انقلاب اسلامی در کنار ترویج مسائل فنی بخش کشاورزی باید شاخصه ای برای کار و فعالیت ما باشد.
 
در ادامه حجت‌الاسلام سایری مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: ماحصل تجربه ی چندین ساله من این است که هیچ کار خوبی شکل نمی گیرد مگر با همراهی و همفکری و خرد جمعی.
 
وی افزود: امروز که توفیق حضور در جمع کارکنان جهادکشاورزی را دارم ضمن تشکر از حسن اعتمادی که به اینجانب شد تمام توان و تلاش خود را برای انجام بهتر امور و تامین امنیت غذایی و وظایف محوله با همت و همراهی همه ی عزیزان به کار خواهم بست و در این راه دست یاری به سوی تک تک شما دراز می‌کنم.
 
در این مراسم از سوی آیت الله تقوی نماینده ی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، حجت‌الاسلام علی اکبر سایری به‌عنوان مسوول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی منصوب و از خدمات حجت‌الاسلام معصومی فر تقدیر شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک