مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/21 تعداد بازدید: 39
print
با حکم سرپرست استانداری صورت گرفت: انتصاب رئیس ستاد و روسای کمیته های ستاد انتخابات استان گلستان

غراوی در احکام جداگانه ای، رئیس، دبیر و روسای کمیته های ستاد انتخابات استان را منصوب کرد.

 میرمحمد غراوی در این احکام؛ عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان، حمیدرضا چوبداری، سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را به عنوان جانشین رئیس و دبیر ستاد انتخابات استان، حبیب الله سیفی، مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری را به عنوان عضو و رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان و اقبال عالی پور، مدیرکل امور اداری و مالی استانداری را به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

 

سرپرست استانداری گلستان همچنین علی یازرلو، مدیرکل روابط عمومی استانداری را به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، علی اصغر میرزایی، سرپرست اداره کل حراست استانداری را به عنوان عضو و رئیس کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان، فاطمه کاویان، مدیر دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت شبکه استانداری را به عنوان عضو و رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان و ابوبکر دولو، مدیرکل ثبت احوال استان را به عنوان عضو ستاد انتخابات استان گلستان منصوب کرد.

 

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با موافقت شورای نگهبان در روز (جمعه ۲ اسفند) برگزار می شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک