مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/31 تعداد بازدید: 142
print
انتقاد معاون استاندار گلستان از اجرایی نشدن مصوبه دولت برای ایمن سازی دوربرگردان های پرخطر

معاون استاندار گلستان گفت: با وجود مصوبه سال گذشته دولت برای ایمن سازی ۳۰ دوربرگردان و نقطه پرخطر در استان گلستان اما به دلیل کمبود اعتبارات هنوز اصلاح هندسی و ایمن سازی دو نقطه هم به پایان نرسیده است.

میرمحمد غراوی در دومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان اظهارداشت: تا روز گذشته و قبل از تصادف مرگبار امروز وضعیت استان در کاهش تصادفات فوتی و کاهش تعداد جان‌باختگان خوب بود اما حادثه تلخ امروز همه ما را نگران کرده است.

وی با بیان اینکه اصلاح هندسی نقاط حادثه‌خیز و پُرخطر باید در اولویت برنامه‌های دستگاه‌های متولی قرار داشته باشد، گفت: پس از تصادف و جان‌باختن دو تن از مدیران ارشد وزارت تعاون و سازمان تأمین اجتماعی، وزارت راه و شهرسازی اصلاح و ایمن‌سازی 30 نقطه در طول راه‌های استان را مصوب کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بیان داشت: با وجود این مصوبه به دلیل کمبود اعتبارات هنوز هم نتوانستیم ایمن‌سازی دو نقطه پرتصادف را به اتمام برسانیم.

وی یکی از دلایل وقوع تصادفات در حومه شهرها و جاده‌های بین شهری را وجود کاربری‌های شهری در محدوده خارج شهرها برشمرد و گفت: ما حق نداریم کاربری‌های شهری از جمله مسکونی، دانشگاهی و غیره را به خارج از محدوده شهرها ببریم و مردم را مجبور کنیم برای گرفتن خدمات به این مناطق بروند.

غراوی همچنین افزود: براساس آمارها حدود 54 درصد فوتی‌ها در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان اتفاق می‌افتد که مسئولان باید نسبت به آن حساس باشند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک