مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/27 تعداد بازدید: 47
print
اعزام بسیجیان شهرستان گنبدکاووس به اردوهای راهیان نور غرب کشور

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس گفت: ۹۲ نفر ار برادران بسیجی پایگاه های محلات شهرستان گنبدکاووس عازم راهیان نور غرب کشور شدند.

سیدیحیی قاضوی در حاشیه اعزام بسیجیان به اردوهای راهیان نور اظهارداشت: 92 نفز ار برادران بسیجی پایگاه‌های محلات شهرستان گنبدکاووس عازم راهیان نور غرب کشور شدند که این نیروها در قالب 2 اتوبوس و به مدت 4 روز به استان کردستان سفر خواهند کرد.

وی با اشاره به 250 هزار شهید کشور که در طول دفاع مقدس تقدیم شده است، تصریح کرد: طعم شیرین امنیت به برکت خون این شهداست و سفرهای راهیان نور با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ ایثارو شهادت و انتقال این فرهنگ مقدس به نسل‌های آینده است.

وی افزود: در مدتی که این نیروها در استان کردستان هستند از یادمان‌های مختلف شهدا بازدید خواهند کرد و راویانی که کاروان را همراهی می‌کنند نیز به عملیات‌های انجام شده در غرب کشور و بیان خاطرات شهدا خواهند پرداخت.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس برگزاری اردوی راهیان نور را  یکی از برنامه‌های مهم و بسیار موثر برای انقلاب و حفظ آرمان‌ها و ارش‌های امام و شهدا دانست.

قاضوی هدف از اعزام این گروه را آشنا شدن با مناطق عملیاتی غرب کشور دانست و افزود: برای آشنا شدن بسیجیان با مناطق عملیاتی، همچنین ایثارگیری‌های شهدا، جانبازان و رزمندگان و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا این اعزام‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: نسل جوان ما باید با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند و هدف از اعزام نیز آشنایی این نسل به ویژه جوانان با فرهنگ شهادت، ایثار و از خودگذشتگی و انتقال این فرهنگ به آنان است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک